CO TO JEST GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA ? Balet, taniec i akrobatyka w jednym. Tym właśnie jest gimnastyka artystyczna. Gimnastyka artystyczna z racji tego, że jest tak wszechstronnie rozwijająca, ma wiele zalet. Uczy już od najmłodszych lat systematyczności, zorganizowania. Ćwiczenia doskonale wpływają

Więcej

Gimnastyka

CO TO JEST GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA ?
Balet, taniec i akrobatyka w jednym. Tym właśnie jest gimnastyka artystyczna. Gimnastyka artystyczna z racji tego, że jest tak wszechstronnie rozwijająca, ma wiele zalet. Uczy już od najmłodszych lat systematyczności, zorganizowania. Ćwiczenia doskonale wpływają też na trzymanie prawidłowej postawy ciała, koordynację ruchową, równowagę statyczną i dynamiczną. Dziecko rozwija się nie tylko tanecznie, lecz także doskonali słuch muzyczny. Przede wszystkim  jednak gimnastyka artystyczna to spora dawka ruchu, która daje ogrom frajdy, co zwłaszcza dla kilkulatków jest bardzo istotne.

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ?
Gimnastyka Artystyczna z Elementami Akrobatyki to zajęcia dla dzieci w przedziale wiekowym 5-7 oraz 8-11 lat. Niezależnie od tego czy dziecko dopiero zaczyna przygodę z gimnastyką, czy uczy się się już od pewnego czasu – zajęcia z Gimnastyki Artystycznej z Elementami Akrobatyki w Studiu Tańca i Ruchu M-Team są właśnie dla niego.

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe