Latino Solo| Zajęcia solo CO TO JEST LATINO SOLO? Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby, cha-chy, bachaty, jive’a oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej,

Więcej

Latino Solo

Latino Solo| Zajęcia solo

CO TO JEST LATINO SOLO?
Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby, cha-chy, bachaty, jive’a oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo, a przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje część taneczna oraz nauka choreografii do tańców latynoamerykańskich. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor. 

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA LATINO SOLO?
Dla wszystkich Pań, bez ograniczeń wiekowych i poziomu zaawansowania. Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało!

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe